Vyhlásenie o ochrane súkromia/osobných údajov

Spoločnosť Language Jobs Ltd spracováva všetky osobné údaje v súlade s našimi záväzkami vyplývajúcimi zo zákona o ochrane údajov. Chápeme, že je dôležité zachovať dôvernosť vašich životopisov a všetkých osobných údajov obsiahnutých v životopise spolu s ďalšími informáciami, ktoré nám môžete zadať pri používaní našej webovej lokality.

Aký druh údajov zbierame?

Spoločnosť Language Jobs Ltd zhromažďuje osobné údaje o vás iba za účelom podpory v rámci výberového procesu pri hľadaní práce. Tieto údaje sa skladajú z informácií, vrátane vášho mena, adresy, národnosti, E-mailovej adresy, pracovných skúseností a jazykových zručností.

Prečo zhromažďujeme tieto osobné údaje?

Zhromažďujeme a spracovávame osobné údaje tak, ako je nevyhnutné pre podporu v rámci výberového procesu pri hľadaní práce. Používaním tejto stránky a registráciou vašich údajov u nás nám dávate súhlas k zhromaždeniu a spracovaniu citlivých osobných údajov, ktoré ste nám poskytli a zverejňovaniu týchto informácií potenciálnym zamestnávateľom a klientom, ktorí sú v spojení s výberovým procesom pri hľadaní práce.

Poskytujeme údaje tretím stranám?

Po registrácii budete mať možnosť voľby, či vaše osobné údaje budú poskytnuté zamestnávateľom a usporiadateľom výberového konania tretích strán. Avšak, za účelom podpory v rámci výberového procesu pri hľadaní práce, kedykoľvek reagujete na akékoľvek voľné pracovné miesta na tejto stránke, vaše údaje budú automaticky poskytnuté potenciálnej agentúre alebo zamestnávateľovi.

Ako sú tieto údaje chránené?

Bezpečnosť vašich údajov je pre nás mimoriadne dôležitá. Prístup k vaším osobným údajom majú len naši zamestnanci. Je len na vašom uvážení, či dané informácie budú k dispozícii tretím stranám (t.j. potenciálnym zamestnávateľom alebo zákazníkom). Aby ste nám pomohli s vaším zamestnaním, keď reagujete na voľné pracovné pozície na tejto stránke, dávate súhlas, aby vaše údaje boli automaticky poskytnuté potenciálnej agentúre alebo zamestnávateľovi.

Ako odstránite svoje údaje z databázy?

Pokiaľ ste sa zaregistrovali s Language Jobs Ltd a prajete si odstrániť vaše údaje z našej databázy (databáz), môžete tak urobiť on-line tým, že sa prihlásite, alebo nám pošlete E-mail prostredníctvom nášho formulár na dotazy, kde uvediete vaše osobné údaje (meno a adresu). Taktiež uvediete, že chcete, aby vaše údaje boli odstránené. Zadajte tiež, prosím, E-mailovú adresu, ktorú ste používali pri registrácii na tejto stránke.

Výberové konania uskutočňované teraz