Top Language Jobs je špecializovaný portál na sprostredkovanie jazykových pracovných ponúk číslo 1. Prevádzkujeme európsku sieť tabúl s ponukami práce špeciálne orientovanú na profesionálov s jazykovými znalosťami.

So stále rastúcim dopytom po dvojjazyčných a viacjazyčných kandidátoch, veľa on-line podnikových usporiadateľov výberových konaní nemôže účinne uspokojiť potreby špecializovaného trhu na sprostredkovanie jazykových pracovných príležitostí. Tím, ktorý stojí za Language Jobs, má viac ako 32 rokov skúseností s predajom, marketingom a sprostredkovaním jazykových pracovných príležitostí, čo nás stavia do vedúcej pozície v tomto sektore.

S viac než 40 % kandidátov, ktorí používajú v súčasnej dobe na nájdenie zamestnania web, on-line sprostredkovanie pracovných príležitostí sa stalo hlavnou cestou uchádzania sa o prácu alebo inzerovania voľných pracovných miest. Naše rozsiahle marketNaše stránky boli starostlivo navrhnuté a testované, aby bol proces vyhľadávania, reagovania alebo inzerovania na pracovnú ponuku, rýchly, jednoduchý a bezbolestný, ako je to len.

"Hovorenie iným jazykom ako váš zákazník nie je len nevýhoda, ale môže to v konečnom dôsledku stáť objednávky a prácu".

možné.ingové znalosti v tejto oblasti, spolu s použitím najmodernejších technológií internetového vyhľadávača, umožňujú Top Language Jobs prilákať tisícky uchádzačov o prácu s jazykovými znalosťami.

(Zdroj: James Stinson, www.recruitment-online.com)Ak ste uchádzač o zamestnanie so záujmom využiť svoje jazykové znalosti, jednoducho sa s nami zaregistrujte, aby ste mohli reagovať na pracovné ponuky.

Taktiež budete mať prístup k našej širokej škále funkcií, ako sú napr. aktualizácie E-mailom, akonáhle sú uverejnené nové jazykové pracovné miesta zodpovedajúce váším kritériám.Ak ste zamestnávateľ alebo personálna agentúra hľadajúca kandidátov s jazykovými znalosťami, inzerujte vaše voľné jazykové pracovné miesta s Top Language Jobs. Dostanete sa do povedomia najväčšieho špecializovaného publika vysoko kvalifikovaných kandidátov s jazykovými znalosťami na trhu.

Výberové konania uskutočňované teraz