Inzerujte vaše jazykové pracovné pozície

Top Language Jobs je webová lokalita číslo 1 špecializovaná na sprostredkovávanie náboru pre jazykové pracovné ponuky v Bratislava, Slovakia a Európe.

Inzerovanie na Top Language Jobs je jednoduchý, rýchly a účinný spôsob, ako dostať vaše voľné pracovné miesto do povedomia najväčšieho špecializovaného publika kandidátov s jazykovými znalosťami.

1. Platíte kreditnou / debetnou kartou

Tento proces je rýchly, jednoduchý a platobný proces je bezpečný. Počas niekoľkých minút sa vaša voľná pracovná pozícia objaví na stránke Top Language Jobs.

Každá uverejnená pracovná ponuka má platnosť po dobu 4 týždňov a bude automaticky obnovená každý týždeň.

Ak ste nový zákazník, musíte začať vytvorením konta. To jednoducho znamená, ze si vyberiete používateľské meno a heslo a poskytnete kontaktné informácie o vašej spoločnosti spolu s údajmi platby kartou.

Akonáhle ste si vytvorili konto, budete môcť uverejniť, upraviť alebo odstrániť pracovné ponuky na našej stránke.

Kliknite tu na vytvorenie konta s použitím kreditnej karty Niekoľko požiadaviek alebo štandardné potreby výberového konania Ak máte niekoľko požiadaviek, alebo štandardné potreby výberového konania, kontaktujte, prosím, náš tím predajcov na tel. čísle +44 208 920 7933 alebo nám pošlite E-mail a uvidíte, ako vám môžeme ušetriť peniaze pomocou našich balíčkov výhodných ponúk.

Vyžiadať mediálny balíček

Ak chcete vyžiadať mediálny balíček, alebo sa dozvedieť viac informácií o inzercii s Top Language Jobs, kontaktujte, prosím, náš tím predajcov na telefónnom čísle +44 208 920 7933 alebo nám pošlite E-mail

Systémy uverejňovania pracovnej ponuky.

Podporujeme systémy HTTP a SOAP Positing systems. Kontaktujte nás, prosím, ak chcete viac informácií

Výberové konania uskutočňované teraz